| anonim_4396 a întrebat:

Daca mai multe persoane sunt conectate la aceeasi retea de Wi-Fi, eu pot face cumva sa vad ce fac ei pe diviceurile lor?

6 răspunsuri:
| STSickSide a răspuns:

Nici-o șansă amicewinking

| Samariteanul a răspuns:

Nu,este imposibil.Wi-Fi este doar pentru internet, nu si pentru spionaj.

| nitromonkey88 a răspuns:

Nu poti, dar daca vrei sa spoionezi pe cineva ai nevoie de cunostinte in kali linux.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Diviceurile sunt, de fapt, o noua denumire a veceurilor? De ce ai vrea sa vad ce fac ei pe veceurile lor? No, acum, fiecare om cu propria lui fantezie s3xuala...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce tare e asta cu acceptul inconstient. Adica il droghezi si apoi il intrebi?

| Arthiom a răspuns:

Este posibil, doar ca ai nevoie de mai multe "accesorii" pe langa routerul tau. Mai mult nu pot spune.