| Adina_Deedee_1993 a întrebat:

Daca mi-am facut abonament la Vodafone si am primit un smartfone, acum dupa aprox. 8 luni mi gata bateria la telefon, adica doua ore ma tine cu utilizare normala, fara jocuri doar vorbit + whatsapp + 2-3 aplicatii, nu il utilizez non-stop pentru ca lucrez. Oare daca am garantie imi schimba ei bateria de la telefon? acum nu sunt in tara dar as vrea totusi sa stiu.

Răspuns Câştigător
| erichlemny a răspuns:

Ia-ti o baterie noua
si daca vrei sa te tina telefonul :nu-l pune in priza ziua cu bateria full, sa nu ai 100 de aplicati pornite nonstop, inchide telefonul seara si daca vrei sa se incarce repede pune-l pe mod avion