| EduTz55 a întrebat:

recent mi-am reinstalat windows-ul si nu mai am driverele de la internet si sunet...
Ma poate ajuta cineva cu un link catre driverele pentru placa EP-83da3i.

Dau funda! Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| ThaPower a răspuns:

Primul rand la audio descarca si instaleaza Realtek Audio Defelition Driver v2.1. La internet ETPHA Internet Ehternet! Funda?

7 răspunsuri:
| raidxp a răspuns:

Imi pare rau dar ar trebui sa ne spui si ce sistem de operare ai xp, win7, 2000, win 8 happy

| ThaPower a răspuns (pentru raidxp):

Eu pe calculatorul meu am xp dar peste 3 luni o sa am windows 7!

| raidxp a răspuns:

Te pot ajuta dar am nevoie de niste detalii, te pricepi cat de cat?

| raidxp a răspuns:

Ok, Start>run acolo scrii "devmgmt.msc" Network adapters dai db click si vezi placa de retea >click dreapta>properties>Details iar acolo trebuie sa iti arate ceva de genul "PCI\VEN_."scrie-mi tot ce scrie acolo si iti caut eu driverul

| ThaPower a răspuns (pentru raidxp):

Stii ceva Windows 7 a devenit cel mai bun os din lume!

| raidxp a răspuns (pentru ThaPower):

Hm..si atunci de ce crezi ca au scos si win 8? de ce crezi ca marile corporatii nu au trecut pe win 7, ci au ramas tot pe platforma xp, poate a devenit mai popular nu cel mai bun