| LoLFlame a întrebat:

Daca mi-am spart ecranul de la telefon si telefonul mai este in garantie mi-l va repara sau schimba? Raspuns rapid va rog

Răspuns Câştigător
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Din pacate nu.straight face garantia iti repara ceva ce nu e stricat de tine ci se strica pur si simplu (adica vreo eroare la creare)winking te cam va costa sa il repari. displeyurile sunt cam scumpe.bafta cu telefonulwinking

6 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Nu are cum să-l repare pentru că i-ai produs un defect fizic

| N1m3n1 a răspuns:

Desigur, dar cand te duci cu el nu fi speriat/a

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru N1m3n1):

Nu se duce la politie ci la garantie...nu preaare de ce sa fie speriat laughing))

| xLouana a răspuns:

Nu. decat daca il duic la post garantie, adice platesti pentru reparatiiwinking

| Manne a răspuns:

O sa ti'l schimbe...

| LoLFlame explică:

Multumesc de raspunsuri!