| anonim_4396 a întrebat:

Daca mi-as cumpara un Iphone 4 Replica, de exemplu pe facebook daca vreau sa-mi pun un status o sa apara "via IPhone" sau la o poza uploadata de pe telefon "via Facebook for IPhone"? DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

NU! Nu va fi recunoscut de nici un site si de nici o alta aplicatie daca este replica! Parerea mea: nu iti cumpara replica - o sa fi dezamagita de el, mai bine cumperi orice alt telefon sau cumpara originalul de la IPhone si niciodata nu iti vei mai dorii alt telefon la cate aplicatii are in el.(300.000 de aplicatii in Apple Store)

3 răspunsuri:
| Remember_1479 a răspuns:

IPhone-ul replica nu o sa ruleze niciodata cu iOS, sistemul de operare al unui iPhone normal. Cea ce inseamna ca nu o sa poti pune aplicatiile originale, cea ce inseamna ca nu o sa iti apara pe facebook nici un via iPhone.

| Seiran a răspuns:

Buna~! La replica nu prea stiu cum e, dar la iPhone-ul original apare via iPhone.Deci,daca e replica, ar trebui sa apara via iPhone.Via Facebook for iPhone apare atunci cand e folosit pe alt telefon.

| FlaShX a răspuns:

Eu stiu o sa apara am avuth si eu; P funda plizz na`m nici ona