| NuAmNumeBă a întrebat:

Cum fac sa îmi apară "via iOS
" in loc de "via mobile",
atunci cand pun o poza sau un
status pe facebook de pe
iphone.
Am încercat dar nu merge,

11 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

E din aplicatia pe care o folosesti nu ai ce sa ii faci. la urma urmei conteaza?

| NuAmNumeBă explică (pentru Danzell):

Oricum, am rezolvat, nu ma mai intereseaza problema. Si nici parerea ta nu ma intereseaza. nu stiu, voi, fustratii, parca va e asa o ciuda pe altii ca au, si voi nu aveti de toate. Si nu ca parca, chiar va e ciuda..pacat! si da, pisi, conteaza :*

| Danzell a răspuns (pentru NuAmNumeBă):

-_- prietene nu cred ca sunt frustrat avand in vedere ca ai inceput sa ataci fara nici un fel de provocare.

Dar hai sa iti raspund luminez prea dezvoltatul intelect.
Iphone a avut succes prin promovarea facuta catre masele de oameni care nu gandesc (asa ca tine).
uite aici cam ce zic oamenii (asta daca intelegi vreo boaba de engleza)
http://www.youtube.com/watch?v=rdIWKytq_q4
hai sa nu mai zic si de siguranta datelor si faptul ca pozitia ta este urmarita prin gps.
Sa mai zic si de performantele tehnice? nici nu cred ca stii ce sunt alea.
sa iti mai zic si de faptul ca multe componente sunt marca Samsung?

Daca tot vrei sa ne laudam ca ai mai multi bani(pardon... ca parintii tai au mai multi bani) poti sa o faci cat vrei.
Pe mine nu m-a enervat faptul ca ai tu iphone ci faptul ca mi-ai raspuns cu nesimtire.

| NuAmNumeBă explică (pentru Danzell):

Pretenas, cum zice si TPU : sa lasam obscenitatile pentru cei mai putin inteligenti... PS: stiu mai multe despre un i-phone mai multe decat stie ma(-)ta despre tine. deci papa. Eu am vrut i-phone si important e pentru mine ca il am, deci fustrilă, jetttttt

| Danzell a răspuns (pentru NuAmNumeBă):

Care obscenitati?
ooo da m-ai spart laughing. Esti atat de inteligent cand campari mere cu pere. Irelevant. Si daca tot ai bagat un diacritic amarat macar scrie tot textul cu diacritice(sa pari si mai inteligent; inteligent pe bune)
Jet de care? avion? apa? aer? turbo jet?
bravo tie ca ai vrut i-phone si mami ti l-a luat. pot sa imi iau si eu un iphone. strang cureaua la salariu o luna si il am. foarte simplu.

tu nu intelegi ca deja sa ai iphone e o banalitate. macar de ai incerca sa te lauzi cu altceva poate mi-ai face in ciuda macar un pic. dar am vazut atatia care s-au laudat ca au iphone incat am ajuns imun. Acum rad ca toti incearca sa il vanda si nu au cui. asa cum rad de tine laughing

| NuAmNumeBă explică (pentru Danzell):

Bă pipicel, deci te rog frumos. Eu acuma imi pierd 5min din timpul meu pretios ca sa iti scriu de pe minunatul meu i-phone care e mai presus ca tine. Vad si eu "inteligenta" ta. Dai pe dinafara ce inteligent esti. Pfff, era, este si va fi mereu clar ca (,) cand am scris "jet" ma refeream sa faci o favoare omenirii si dispari. Dar na, ce sa si faci, fustrati ca tine mereu o sa existe. Desteptule, gandirea ta nu imi lasa alta impresie decat faptul ca nu ai mai mult de 10 anisori. Lasa, nu mai treebuie sa strangi nici un ban ca sa iti achizitionezi in i-phone... E clar ca nu ai cine stie ce post de munca si nu prea vezi money $$$ trecand prin mana ta, asa ca mai bine renunti la visul asta. Pa si pusi, te pupa inteligentul asta( adica moi), care de fapt e o inteligenta(adica moi), ptc eu nu sunt de forma masculina din fericire(esti exemplu viu ca barbatii trebuie anihilati). Deci jettttttt

| Danzell a răspuns (pentru NuAmNumeBă):

Imi pare rau ca ti-am consumat cele 5 minute pretioase de pierdut timp. Se pare ca nu intelegi ironia legata de "jet". La cei 10 ani insinuati de tine sunt chiar un geniu ca stiu sa o folosesc (ironia).

Si mai stiu sa folosesc si limba romana.

Nu am de unde sa stiu de ce... "forma" esti, poate evoluezi. Cu siguranta de gen feminin nu pari dupa cum vorbesti. Imi bagi acum scuze sexiste cand nu stii ce sa mai zici? Ce crezi ca o sa dau inapoi ca esti femeie? Lamentabil.
Incerci sa emani inteligenta dar nu iti iese mai ales atunci cand amesteci romana cu franceza si engleza.

Ca sa iti dau si tie un pic de satisfactie morala. M-am enervat. M-am enervat la faptul ca specimenele ca tine, anagramate si needucate, fara pic de bun simt, se inmultesc in Romania.

A am uitat. Vai cat de FRUSTRAT sunt ca nu am banii parintilor tai aaaahhhh... si ca n-am iphone.

| NuAmNumeBă explică (pentru Danzell):

rolling on the floor)))))))))) off dar vai, m-ai inchis, tu atotstiutorulesad gata, nu mai stii ce sa spui de incepi ca toti fustratii: "in Romania numai agramati sunt, dar vaiii off sad" Crezi a imi pasa? Ma bucurrr enorm de mult ca nu sunt "romaneasca". Băi românaș, eu nu bag scuze "sexiste"(cică) ..ci dau o dovada genu' feminin te intrece(e deasupra ta(ca sa intelegi si tu)).
Ohh, tu "perfectule" ce esti(e clar ca esti mai urat ca chucky ) am gresit o litera si gata sunt agramata.sad de ce nu te faci prof. de gramatica daca te deranjeaza asa mult agramatii? Fa ceva pentru neamu' tau roman, realizeaza ceva. Sa te strig deja "profu' "?
Imi pare rau pentru tine, scopul meu nu a fost sa te enervez.dar lasa, iti trece tie. XoXo from Germanyyyy my dear

| Danzell a răspuns (pentru NuAmNumeBă):

Mai incet cu parantezele ca ma poluezi vizual.
Presupun ca ai vrut sa imi spui ca tu nu faci parte din categorie pentru ca ai plecat in Germania.
Mai mult ca sigur sunt si femei mai destepte ca mine. Foarte multe. Dar cu siguranta nu tu.
Faptul ca ma straduiesc sa vorbesc romana corect nu ma face profesor sau atotstiutor. Dar din punctul tau de vedere asa e... nu te contrazic.
Si legat de o greseala... vezi ca fustrati se scrie FRUSTRATI. Deja sunt doua. Macar jigneste-ma calumea.
"dau o dovada genu feminin te intrece" cu siguranta e deasupra mea....invers proportional. Cred ca ti-a mancat autocorectul de la iphone conjunctia CA. Trei greseli.

Vezi ca faci si tu parte tot din neamu` romanesc chiar daca, cica esti in Germania. Lupul schimba parul da naravul ba.

Sa inteleg ca dupa tine cu cat esti mai urat cu atat ar trebui sa fiu mai destept?
Vezi sa spargi seminte prin Berlin sa iti faci reclama buna la natie.

Cred ca nu iti dai seama ca frustratul asta te ia peste picior.

"XOXO" din Congo.(nobody gives a *** pe internet unde esti, ce varsta, sex si culoare ai)

| alexpuffy a răspuns (pentru Danzell):

Daca te.ai uita ce intrebari mai are puse aici laughing) sta la tara, are 15 ani si nu are atatia bani cum pretinde, a intrebat de cateva ori cat costa o decodare la un rahat de iphone.ce face ea in Germania, nu stim... daca vrei sa faci bani scumpo te duc eu undeva, castiguri garantatewinking ne imbagatim amandoi :*

| alexpuffy a răspuns:

Esti penibila scumpo! ai intrebat de catva ori cat costa o decodare de iphone 4, daca ai asa multi bani nu ar trebui sa te intereseze...parerea mea e ca ai 15 ani esti o tarancuta mica si prostuta! nu e mare lucru ca esti in germania...probabil saracia din tara te.a trimis la cersit acolo :*