| Amelia94 a întrebat:

Daca mi s-a stricat hard disk-ul la calculator si pc este din 2004, pot sa ii pun un hard disk portabil? Mentionez ca in bios nu imi recunoaste HDD-ul. Ce inseamna asta?

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Incearca la un centru daca aveai date pe el, poate mai recupereaza ceva. in rest, ce e de facut, pai sa cumperi unul nou

| Arthur a răspuns:

Are nevoie de hard disk permanent, care trebuie instalat cu programul respectiv dorit. Dacă instalezi windows xp iar acesta nu ştie să recunoască HDD-urile sata,
caută pe softpedia integrarea driverelor sata in windows xp.

| 亚历山 a răspuns:

Salut!
Trebuie sa-i cumperi un HDD nou la calculatori si dupa aia poti sa-i pui si un HDD portabil.