| El3m3ntul a întrebat:

Daca nu imi mai merge nimic de pe desktop si imi da eroare cand intru in my computer ce sa fac?

7 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul (Am avut si eu aceasta problema si doar asa am rezolvat-o).

| El3m3ntul explică (pentru iulianr):

Daca nu mai raspunde nimeni tio dau

| iulianr a răspuns (pentru El3m3ntul):

Incearca si asta:
Mergi la "Control Panel", apoi la "System and Security" si alegi "Backup and Restore". Aici alegi "Recover System settings or your computer" iar apoi apesi pe "Open System Restore" (aceasta optiune ar trebui sa "aduca" PC-ul la starea in care inca era functionabil.)

P.S. Aceasta solutie este pentru Windows 7... poate este si pentru celelalte windows-uri, dar eu inca nu am incercat.

| El3m3ntul explică (pentru iulianr):

Nu imi merge sa intru nici in asta!

| El3m3ntul explică:

Mai astept raspunsuri dar daca nu raspunde nimeni iti dau funda

| El3m3ntul explică:

Gata am rezolvat-o a trebuit sa sterg ceva.

| Mihaitzaversace a răspuns (pentru El3m3ntul):

Cum ai facut ca si eu am aceeasi problema rolling eyes