| IHEMM a întrebat:

Dacă o persoană conversează video cu un străin pe internet și la un moment dat acel străin îi zice persoanei respective că a înregistrat-o (îi scrie câteva rânduri, fiind vorba clar de copy-paste), există riscuri sau acei străini încearcă doar să sperie lumea? De site-ul Omegle e vorba.

11 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Asta se cheama impozit pe prostie! Continua!

| IHEMM explică (pentru ardnaxur1961):

Făcui o prostie, într-adevăr. Se mai întâmplă, ce să facem.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine te pune sa conversezi video cu straini pe net? cand faci lucruri din astea iti asumi si urmarile

| neutrino a răspuns:

Exista.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Extraordinar omegle atatea amintiri, cati carnati frumosi am mai vazut acolo habba habba

| eviltwinnn a răspuns:

Ti se intampla des?

| deliqventa13 a răspuns:

Porcarii de pe Omegle.Nu conteaza daca a inregistrat-o.Va fi celebra

| IHEMM explică (pentru deliqventa13):

Dar, pana la urma, ce poate face? O pune pe youtube si clipul strange niste amarate de vizualizari si cam atat.

| deliqventa13 a răspuns (pentru IHEMM):

Da.Nu e mare chestie.

| Darius2019 a răspuns:

Frate lasate de omagel acolo gasesti doar oameni ca nu stiu ce sa faca cu timpul liber.Iesi afara sau joaca-te un joc mai bine.

| sakura021 a răspuns:

Se poate orice