| MeetTheMonster a întrebat:

Daca pe Samsung-ul meu, am avut gata instalate Yahoo Messenger si Facebook, pot sa intru fara net sau sa fac cost suplimentar la abonament?big grin

2 răspunsuri:
| JadenSkye a răspuns:

Iti trebuie net si faci cost suplimentar. Dar daca ai o optiune care include trafic nelimitat pe Facebook/Yahoo/altele, atunci trebuie sa intrii pe ele din browser, nu din aplicatii, si atunci nu faci cost suplimentar.

| cristinelllooo a răspuns:

Daca ai Wi-fii da daca nu cost suplimentar(sau o extraoptiune ceva) tongue Funda?