| anonim_4396 a întrebat:

Daca pentru anumite persoane sunt setata pe mess offline iar pentru altele sunt pe invizibil, cum ma vad persoanele care le-am setat offline daca sunt cautata pe o adresa de detectare? Sper ca m-am facut inteleasa.Multumesc

6 răspunsuri:
| asko a răspuns:

O sa te vada ca esti online sau esti pe invisible

| unicka a răspuns:

Te gaseste on line cei pentru care tu ai setat off iar cei pentru care esti invizibila te gasesc invizibil

| Elena1234456 a răspuns:

Nu prea te-ai facut inteleasa big grin.Cu placere...raspunsuri amuzante oricandwinking. By Sonia95.

| FearNoEvil a răspuns:

Daca te-ai logat cu "invisible for everyone", logic ar fi sa apari invisible. Daca nu, apari online.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Site-urile acelea nu țin cont de status-ul care l-ai setat tu persoanelor respective, ci țin cont de statusul tătu real. De aceea, ca să nu se supere nimeni, stai permanent pe invisibil și selectează online doar pentru persoanele care vor să te vadă așa! În așa fel, persoanele care te vor verifica, o să vadă că ești invizibilă și că stai așa din motive personale (n-ai chef de vorbă, n-ai timp sau cine știe) și nu o să se supere ca atunci când i-ai pune numai pe ei pe offline. Acum sper că m-ai înțeles tu pe mine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc Luchass tu chiar m-ai inteles ce am vrut sa intreb.