| smartdjs a întrebat:

Buna cine imi da si mie un program bun de detectie a celor care stau pe invizibil? Am un sit pe care verifiv imvizibile/ro dar am constata ca da erori chiar am verificat adresa mea de mess si imi spunea ca sunt pe invizibil iar de fapt eu eram offline.

Răspuns Câştigător
| adysnake a răspuns:

Http://www.einvizibil.net ai incercat?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa scrii pe google ydetector si apoi prima care iti apare click pe ea. Si apoi e simplu te descurci ca-ti apare casuta unde trebuie sa scrii id-ul.si alte optiuni. Mano

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum da la tine eroare ca la mine nu imi da...