| Lory_7688 a întrebat:

Am trimis un e-mail la o adresa dar acest e-mail il primesc inapoi spunandu-mi ca adresa are casuta plina.Ce sa inteleg ca acest e-mail nu a fost primit?

5 răspunsuri:
| Remus13 a răspuns:

Nu a fost trimis pentru ca acel e-mail era si poate inca este plin. Asteapta pana la golirea acestuia.

| alin180 a răspuns:

Da. Nu a fost primit. Cand va avea loc in casuta de e-mail pentru noi e-mailuri o sa poti sa il trimiti.

| Lory_7688 explică (pentru alin180):

Dar nu ajunge in spam?

| alin180 a răspuns (pentru Lory_7688):

Nu, nu ajunge.

| Lory_7688 explică:

Dar o sa ajunga e-mailul automat cand se v-a goli casuta fara sa-l mai trimit eu inca o data?