| Titel18 a întrebat:

Daca pun rezolutia maxima la desktop afecteaza ceva la placa de baza? (o forteaza, o incalzeste)?
Ati Radeon Hd 3400

Si rezolutia este la 1600X900 deci are ceva?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Nu, ca de aia a fost proiectata asa! E adevarat, ca munceste mai mult, dar de aia e facuta...e in limitele proiectate!

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

"Doar" procesorul si intregul chipset va fi afectat, va trebui sa calculeze mai mult.
Va fi mai cald in cutie happy

| mihai69 a răspuns:

E OK; dacă nu ar fi fost, nu ar fi oferit posibilitatea acelei rezoluții.

| K0sti a răspuns:

Titele taica, tu gandesti inainte de a pune intrebari? Pai daca placa video e dedicata, ce sa forteze la placa de baza? Sunt doua entitati separate...greu!

| Titel18 explică (pentru K0sti):

Am gresit boss. iarta.ma crying deci pateste ceva? placa video?

| K0sti a răspuns (pentru Titel18):

Nu, ca de aia a fost proiectata asa! E adevarat, ca munceste mai mult, dar de aia e facuta...e in limitele proiectate!

| Nomoreregretstb a răspuns:

E ok, nu pateste nimic