| ANONIMANON a întrebat:

Daca refuz cererea de prietenie pe Facebook a unei persoane, aceasta imi mai poate trimite cereri?

3 răspunsuri:
| CristianBerzerk12 a răspuns:

Salut!
Acea persoană încă îţi poate trimite cereri, dar dacă nu mai doreşti să primeşti, există o opţiune prin care poţi face acea persoană să nu îţi mai trimită cereri, dacă nu găseşti opţiunea, întreabă-mă.
Succes!

| ANONIMANON explică (pentru CristianBerzerk12):

Dar trebuie sa treaca o perioada de timp pentru a trimite cerere sau cum? Am facut o testare cu un prieten. El mi-a trimis cerere iar eu am refuzat-o. Acum daca intra pe profilul meu nu ii mai apare optiunea "Adauga ca prieten" ci doar "daca il cunosti trimite-i un mesaj".