| biancatwt7 a întrebat:

poate s-a mai pus aceasta intrebare dar stie cineva de ce nu putem trimite cereri de prietenie pe facebook? fundita :*:*

2 răspunsuri:
| crissstina a răspuns:

Normal ca poti sa trimiti cereri pe facebooktongue

| biancatwt7 explică:

Nu merge si am vb cu mai multi si nici ei nu pot adauga prieteni imi zice asa "Because sending requests to strangers is considered spam, your friend requests have been blocked for 4 days. Please visit the help center to learn more or let us know if you believe we've made a mistake." de ce oare/?