| BlueEBirdD a întrebat:

Daca resetez tableta la versiunea din fabrica sigur nu se sterge contul google actual?

Răspuns Câştigător
| Green66 a răspuns:

Nu se șterge, după resetare te reconectezi la contul actual.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu se sterge.Contul este in baza de date de la Google nu in tableta.Vei pierde, in schimb, muzica, poze, video pe care le ai. Daca nu le ai pe card.

| CinevaNou a răspuns:

Se sterge contul salvat, iar daca nu mai stii parola n-o sa mai intri pe el.

| Green66 a răspuns (pentru CinevaNou):

Poate vrei să spui că se deconectează, că nu se șterge niciun cont.

| CinevaNou a răspuns (pentru Green66):

Evident ca se si deconecteaza daca se sterge contul salvat. AI auzit de cookie-uri? asemanator se salveaza si acolo.