| Jessica1235 a întrebat:

Dacă resping cererea de prietenie de pe Facebook persoana respectivă vede că am respins cererea?

14 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine blocheaza l si gata nu te mai streseaza.

| Jessica1235 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cred că asta o să fac dacă îmi mai trimite o data cerere. Mi se pare ciudat că el m-a șters și înainte să mă șteargă mi-a trimis niște mesaje nașpa, foarte copilărești, iar acum are pretenția ca eu să uit tot. Ce oameni :/

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Jessica1235):

Dar tu esti fata ca vad ca ai poza de baiat, ce varsta ai?

| Jessica1235 explică (pentru CristiDinBucuresti):

21, la profil am poză cu un actor care

| Lioana a răspuns:

Nu ii apare respingerea la notificări dar daca tine minte ca ți-a trimis cerere de prietenie si cererea nu mai apare in lista lui, isi va da seama ca i-ai respins-o. In plus nu va putea sa-ti faca alta cerere de prietenie timp de 1 an, perioadă in care optiunea de adaugare prieten din profilul tau dispare pentru el.

| Jessica1235 explică (pentru Lioana):

Am înțeles, mulțumesc pentru răspuns happy

| tonyc7 a răspuns:

Nu vede, insa cu siguranta isi va da seama!

| MorcovMajestic a răspuns:

Depinde de setarile tale unii nu mai pot da inca o cerere dupa ce o respingi vede daca verifica

| DARLINGx a răspuns:

Nu va vedea dar dacă intră pe contul tău de Facebook, i apare să de-a cerere din nou. Și va știi că ai respins

| DARLINGx a răspuns (pentru DARLINGx):

Mai bine ai blocka

| Jessica1235 explică (pentru DARLINGx):

O să-l blochez

| proserpina22 a răspuns:

Da, o să aibă din nou posibilitatea să îți dea cerere. Dacă nu o ștergi o să apară în loc de acel buton "cerere trimisă" sau ceva de genul.

| pisica90 a răspuns:

Nu