| Dantewashere a întrebat:

Daca schimb procesorul... pierd windowsu si tot ce am pe el?

Răspuns Câştigător
| MaStErShOt a răspuns:

Nu, windowsul si datele sunt pe harddisk, nu au legatura cu procesorul, poti sa il schimbi dar ai grija sa se potriveasca cel nou pe suportul celui vechi!winking funda?

10 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Nu, nu are nici o legatura. Dar sa ai grija cu ce procesor il inlocuiesti, sa fie compatibil cu placa ta de baza.

| Reparatoru a răspuns:

Depinde de windos cat de bun este, normal ar trebui sa citeasca noul procesor si sa-i faca configurarea, dar se intampla cand nu totul merge cum vrem noi.incearca!

| Wehrmacht a răspuns:

Informatiile sunt stocate pe HDD unde este instalat si windows-ul. Poti sa sachimbi orice, sa muti HDD-ul in alt computer atata timp cat nu il formatezi ce e pe el acolo ramne.

| andreyuu a răspuns:

Pierderea Windows-ului si a informatilor de pe el implica HDD. Insa la schimbarea procesorului pot aparea unele probleme.

| Karakter1 a răspuns:

Desigur

| danzel_7798 a răspuns:

Nu...pentru ca datele sunt stocate pe hard disk, nu pe procesor

| invisibleboy a răspuns:

Nu foca

| maritzandrei a răspuns:

NuUU! ce treaba are procesoru cu windowsu si cu hardul?rolling on the floor) funda?big grinbig grinbig grinbig grin

| raul1230 a răspuns:

Nu nu cred succes:d

| tavytz a răspuns:

Nu findca windows-ul tau este pe hdd