| alexsneks22 a întrebat:

Daca scot Hdd-ul din laptop se sterge windows-ul din el? Stiu ca la pc nu e asa, dar am auzit ca la laptopuri sar sterge windowsul de pe hdd.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Nu se sterge dar daca il vei monta la alt laptop sau PC nu va merge deoarece are driverele de la vechiul laptop.

3 răspunsuri:
| vidiinho a răspuns:

Nu este adevarat, pe hdd-ul respectiv daca ai windows + date stocate, poti lua hdd-ul din laptop, si-l pun pe desktop....ramane windows si datele pe el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se sterge decat daca ai grija sa dai cu ciocanul in el si apoi sa-l freci cu un magnet.

| RAY a răspuns:

Nu,se sterge nimic, si nu crede toti prosti, nu se poate sterge windowsul de pe un hard