| Vali2343242 a întrebat:

Daca sun pe cineva din alta tara pe Facebook platesc in + pe factura?

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu platesti nimic e gratis. Asta daca folosesti numai facebook video call.

Bft!

| AlexL28 a răspuns:

Cum sa platesti, doar nu are reteaua de telefonie treaba cu asta. Atata numai ca daca faci streaming-ul cu datele mobile o sa consumi destul de multi mb asa ca ori fi sigur ca ai peste 100 mb pe care vrei sa-i faci praf in cateva minute, ori foloseste wi-fi

| Vali2343242 explică:

Ok, multumesc ^~^