| anonim_4396 a întrebat:

Daca un cont de Facebook este blocat temporar pentru activitate suspicioasa,este normal sa il mai poti accesa de pe telefoane,calcultoare, laptop-uri?(pentru ca al meu este blocat temporar dar inca il pot accesa de pe telefoane.Dar sa fie blocata si adresa de mail a contului?(asa mi s-a intamplat).Dar este normal ca in acelasi timp sa fie blocate toate conturile facute de pe acel calculator si adresele lor de e-mail?(pentru ca mie asa mi s-a intamplat).Dar toate aceste conturi vor fi deblocate dupa treizeci de zile?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Probabil tu ai un virus si se rezolva problema in contul tau.