| IAmSoDifferent a întrebat:

Daca un produs este in stoc limitat, inseamna ca nu o sa mai fie in magazine dupa ce se termina? Adica il mai aduc in stoc?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Stoc limitat, asta inseamna ca are un nr. limitat al produsului respectiv. Nu neaparat nu o sa mai fie in magazine, se poate aproviziona oricand cu acelasi produs.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stoc limitat inseamna ca momentan au putine in stoc, nu are legatura cu reaprovizionarea

| OnuOnulică a răspuns:

O sa mai fie dupa ce trece reducerea.
Dar nu mai e disponibil pe stop in zilele acelea.

| CristianPreda a răspuns:

Daca un produs este in stoc limitat, inseamna ca nu mai au foarte multe produse ca acela, dar sigur o sa fie adus iar in stoc.

| Tariceanu a răspuns:

De obiei nu il mai aduc in stock http://bit.ly/114RiVk

| Tariceanu a răspuns:

De obicei nu il mai aduc in stock http://bit.ly/114RiVk

| Grigore_Marit_1996 a răspuns:

Stocul nelimitat este pentru a ademeni clienti dupa ce marfa se termina in parcurs de 1-2 saptaminii este adusa alta

| Anca_Daniela_Popa_1973 a răspuns:

Ce inseamna stoc limita? inseamna multe?

| Alexinschiandrei a răspuns:

Nu mai au decât câteva exemplare. După aia nu mai e