| Alex0194 a întrebat:

Daca vizitez profilul cuiva pe facebook, acea persoana stie ca eu i-am vizitat profilul? (astept un raspuns rapid va rog)

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Nici vorba! Daca dai like sau ii lasi comment va observa...asa ca abtine-tebatting eyelashes

4 răspunsuri:
| MsGossier a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci pana la urma trebuie sa modifici setarile asa cum zice justinuk sau nu? laughing

| oannah a răspuns:

Nu pe facebook nu este ca pe hi 5, sa poti vedea cine ti-a vizualizat profilulhappy

| justinuk a răspuns:

Asta debinde ce setari ai tu la profil si persoana care te viziteaza si la hi5 poti sa te uiti la o persoana fara sa te vada dar ati trebuie sa umbli la satari este ca, la meseger esti olain si oflain