| yonutz63991 a întrebat:

Daca vreau sa cumpar ceva de pe okazii.ro,cand dau "cumpara acum" si dau nr de telefon, o sa ma sune proprietarul sau o sa ma sune cei de la okazii ca sa le dau adresa etc?

2 răspunsuri:
| IT4Ever a răspuns:

Te suna proprietarul acelui produs.

| Okaziiro a răspuns:

Buna ziua,

In cazul in care aveti cont, plasarea unei comenzi in cadrul site-ului se face, dupa logare, prin accesarea optiunii "Cumpara acum" din pagina produsului si completarea datelor personale. In momentul in care confirmati achizitia facuta, datele de contact ale participantilor la tranzactie se trimit in mod automat catre acestia. Astfel, vanzatorul va avea posibilitatea de a va contacta in afara site-ului.

Pe de alta parte, in cazul in care nu detineti un cont pe site, puteti plasa comanda si telefonic la numar 0374.187.888 la luni pana sambata intre orele 9:00- 21:00. Pentru achizitionarea unui produs prin metoda telefonica, este necesar sa cunoasteti numarul de articol al produsului aflat in partea stanga a paginii, sub poza.

Pentru orice intrebari, nelamuriri sau informatii suplimentare legate de activitatea dumenavoastra de pe Okazii.ro, nu ezitati sa-i contactati pe colegii mei din echipa Asistenta Clienti Okazii.ro, pe e-mail la suport@okazii.ro sau telefonic la 0374.652.944 (0374. OKAZII), de luni pana sambata, intre orele 9.00 -21.00.

O zi placuta,
Okazii.ro