| anonim_4396 a întrebat:

Daca vreau sa imi fac un abonament la vodafone ce acte mi-ar trebui? Funda

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Buletinul si numarul de cont bancar (pentru a-ti trage banii pe factura lunara).

| NewFeel a răspuns:

Am gasit pe net acum si trebuie mai mult decat zici tu decu nu iti dau funda scuze

| NewFeel a răspuns:

Iti trebuie actele de locuinta ultima factura la utilitati si buletinul

| 6DuckMeJesus a răspuns:

Andrei, nu stiu ce-ai gasit tu pe net, ai nevoie de un buletin, ca sa stie numele, de actele pe casa/apartament sau cont bancar, ca sa stie unde sa-ti trimita factura sau de unde sa sustraga banii, si semnatura ta.