| cipicu92 a întrebat:

Daca vreau sa imi iau un smartphone (samsung galaxy S2, iPhone4/4S...eu m-am orientat spre 4S)la Orange la abonament, am inteles ca trebuie platite 4 abonamente in avans(daca telefonul costa 1000RON + abonamentul 400RON ar veni cam 1400RON), dar acele 4 abonamente platite in avans reprezinta primele abonamente adica nu mai platesti nimic 4 luni sau ultimele luni din cntract adica la sfarsit?

1 răspuns:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Mai bine faci asa.iti cumperi tu 4s cu abonamentul pantera49 pentru iphone si iti cumperi telefonul la un pret de 280 euro(asta la versiunea de 32 de gb)