| codrutfjgh a întrebat:

Ok TPU am o intrebare. Am fost la Orange, eu foarte sigur pe mine ca am vazut pe net ca la abonament de 15 euro (cangur) un Samsung Galaxy S2 costa undeva la 1300 de lei... Super! Eu am abonament delfin 5 si optiunea my smartphone 10, deci 15 euro si m-am gandit ca telefonul ar avea un pret asemanator cu cel de pe internet. Ajung la Orange... Intreb de pret ca sa fiu sigur si aflu ca pentru abonamentul meu costa doar cu 400 de lei mai mult. Cum se face chestia asta? straight face Un s2 la prelungire pe 2 ani abonament de 15 euro costa cu 50 de lei mai putin de cat la liber.

1 răspuns:
| TheBlackAng3l a răspuns:

Pai eu am vazut ca la abonament pe 2 ani de 60 de euro pe luna e 600 lei telefeonul...asa ca ce e de mirare? tongue