| danycosty a întrebat:

Daca vreau sa-mi mearga bine jocurile pe calculator ce e indicat sa cumpar.Plca video buna,(daca da, ce e mai bine.Sa aiba mega multi sau biti multi?), Procesor bun sau rami? Desigur ca de asi putea le-asi lua pe toate odata, dar costa mult.Am 1024 mg ram, procesor intel pentium d 2.66 ghz(2CPUs), placa video NVIDIA GeForce 7300 gs cu 512 mg si 32 bit.Am gasit o placa video pe internet interesanta si anume NiVIDIA GeForce 7300 gt care are doar 128 de mg, dar 128 de bit. E bine?

1 răspuns:
| B27VIP a răspuns:

Eu zic sa citesti aici...si asta este minimul ca sa ai un calc.pentru urmatorii 2 ani. http://cerintedesistem.com/......-oficiale/
sa auzim de bine!