| Gabi3007 a întrebat:

Dacă vreau să pun poze pe Facebook acestea au o calitate foarte proastă...am încercat(la aplicație)să schimb setările să se încarce poze hd dar nu merge...Ce aș putea face?

3 răspunsuri:
| Jorah a răspuns:

Facebook-ul scade considerabil calitatea pozelor so deal with it

| Itanul a răspuns:

Asta e Facebook-ul. Scade calitatea atat la fotografii cat si la filme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai ce face, nu numai tie ti se intampla, doar videoclipurile functioneaza sa le postezi HD, pozele nu. Din pacate.
Toata lumea pateste asta cu pozele