| anonim_4396 a întrebat:

Daemon Tools Problem
OS: Windows XP SP3 cu skin de 7 (am pus skin de 7 ca nu-mi place xp cum arata si nu am instalat 7 ca nu sunt drivere pentru el.

Inainte de restart/inchidere PC::
http://img682.imageshack.us/img682/6819/50009330.png
Dupa restart/pornire PC:
http://img833.imageshack.us/img833/8861/47558003.png
Imi poate expica cineva de ce inainte de a restarta/stinge calculatorul am toate cele 4 drivere montate, iar dupa restart/prornire a PC-ului imi arata numai 1 driver.
Daca nu stie nimeni sa-mi spuna de ce inainte de a restarta/stinge calculatorul am toate cele 4 drivere montate, iar dupa restart/prornire a PC-ului imi arata numai 1 driver, atunci macar cineva sa imi zica de ce NU imi apare fereastra in care zice Setup willl ontinue after you restart your computer (sau ceva de genu) la daemon tools 4.08 sau orice versiune care nu este lite. Eu am incercat sa instalez urmatoarele versiuni:4.30,3.47,4.35 si la toate nu mi-a aparut fereastra mentionata anterior.

Răspuns Câştigător
| posmagiu1996 a răspuns:

Este o problema grava.cauta un driver universal sau dezinstaleaza tema de 7 si ia-o pe una facuta de un coleg de al meu de la informatica.are 5 ani vechime dar este foarte cautata. se numeste zune.
mai multe detalii sunt:tema de xp si multe alte teme frumoase cam asa

http://img148.imageshack.us/i/untitled1xr5.jpg/ sau dai la properties si alegi alte teme.succes fundita?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am un screensaver de la vista 7, care are mai multe skin-uri