| Questo a întrebat:

Dati-mi si mie o imagine originala care sa o pun la coperta de pe FaceBook! Funda la cea mai originala imagine!

7 răspunsuri:
| Natashha a răspuns:

Oamenii de pe TPU nu gandesc ca tine, daca iti dam o poza cu Barbie sau Superman, tie nu-ti place. Cauta poze cu ce vrei tu, nu cu ce vrem noi!winking

| Questo explică:

Nu ai ghicit natashaa eu vreau cu zana maseluta nu cu cei doi p-)

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Http://fbapps.org.in/Your-Name-In-Cute-Style
Dai like. si dupa iti va aparea Thank You.Si uita-te la fotografiile tale pe facebook si vei vedea ca ti-a aparut numele tau si pune-l la coperta.
http://www.codrosu.ro/poze-romantice-pentru-indragostiti/poze-romantice_04/
http://ionutpetre.blogspot.ro/......perti.html
Sper ca iti place. Fundita?:o3

| shakeYourBootyFTW a răspuns:

Tu n-ai ce face?laughing)))

| mona2012ro a răspuns:

Uite aici mai multe: www.pozedecoperta.ro. Au o pagina in care poti chiar sa le ceri sa-ti faca o poza de coperta cu ce-ti trece prin cap.