| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi o idee de o coperta pentru o carte de fabule, chiar nu gasesc nici o imagine potrivita, Multumesc... Funda pentru cea mai buna imagine

Răspuns Câştigător
| felixbbimage a răspuns:

Ca sa faci ceva deosebit, jucaus si interesant, iti sugerez un joc de cuvinte:
"fabule"=" fa bule"-in sensul de a sufla baloane de sapun. Am gasit ceva dragut dar sunt sute de posibilitati de a-ti ilustra coperta asa:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| anonim_4396 explică (pentru felixbbimage):

Mda as putea sa incerc, este o idee buna happy Merci

5 răspunsuri:
| anonim_4396 explică (pentru ÉrotiqueConseils):

Imi place mult ultima imagine, daca nu o sa am alte sugestii am sa o folosesc pe ea, dar din pacate isi pierde din calitate cind o dau mai indeaproape... merci oricum

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Vezi aici, nu stiu daca te ajuta prea mult,
https://www.google.ro/......ps?/search
Cu placere!
Te pup!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Merci, dar nu am gasit nimic