| BarBateLuL a întrebat:

Dati-mi si mie un site sau mai multe de unde pot descarca coduri pentru cs 1.6. Cum ar fi aim. wall. speed etc. Lasati linkul sinumele codului. dau funda big grin

6 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Eu il am pe acesta (link download in descriere) http://www.youtube.com/watch?v=o9OYHzqGurU si merge foarte bine.
(PS:Nu e necesar sa ai cont la 4 shared, te poti loga cu contul de facebook.)

| NazZisStUu a răspuns:

Www.codurics.info Gasesti orice cod si cfg absolut orice bafta :) funda?

| Ionut_Dan_1998 a răspuns:

Resursecs.ro/coruri cs 1.6

| georgy25 a răspuns:

CheatBook

| maradonaraspunde a răspuns:

Super Simple Wall – CS 1.6 oricum n-ar fi corect cu coduri daca ai fi un jucator corect