| ralucaraly a întrebat:

Dati-mi va rog un program Prin care pot face un videoclip din mai multe poze si pe fundal sa adaug o melodie. In afara de Movie Merker.Si un link de unde il pot descarca. Pleaseeee. Dau funda :*

12 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Poti folosi si Wax 2.0. E gratuit pe net.

| horia2012 a răspuns:

Uiet un program bun si simplu aici si te invata cum se foloseste:
http://www.programepc.ro/program-de-facut-filmulete-din-poze-cu-muzica/

| gelu1970 a răspuns:

Power point 2013. e impresionant cu efectele ce le are.

| ralucaraly explică (pentru gelu1970):

De unde il pot descarca?

| gelu1970 a răspuns (pentru ralucaraly):

Power point e parte de office. versiunea 2013 nu e compatibila cu windows xp in cazul ca folosesti xp. iti dau link, e un cont al meu din internet. insa office trebuie activat. altfel nu o sa functioneze. lasa-mi un id. aici nu pot sa-ti afisez un link de mega.

| Iwao a răspuns:

Proshow gold.
http://youtu.be/cn0aXToiNw0

| Mrme a răspuns:

Cel mai bun pe care il am si eu e Picasa3

| ralucaraly explică (pentru Mrme):

Un tutorial de folosire sau asa ceva. Te rog