| chemicalX a întrebat:

Dau funda!:*
1.Am o intrebare despre aparatele foto: Se mai fabrica Canon Rebel XTI? Adica, vreau sa-l comand din Romania, mai binse spus.
Stiti vreun site de unde sa-l comand?
Si ce parere aveti despre aparatul asta?
2. Ce parere aveti despre Nikon D3000, Nikon D5000, Canon 450D, Canon 1000D?

1 răspuns:
| chetzu a răspuns:

Am folosit un Nikon D3000 si pot spune ca e un DSLR bun pentru cineva care nu se pricepe foarte tare la poze profesionale. ( cam ca toate aparatele serioase are o greutate destul de mare dar il poti manevra usor).

Poti incerca pe amazon: http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss? url=search-alias%3Delectronics&field-keywords=Canon+Digital+Rebel+XTi&x=0&y=0