| kazaryon a întrebat:

Dau funda! Am decis sa cumpar un laptop! Cineva mi l-a recomandat de pe okazii pe acesta http://www.okazii.ro/......atuit.html
Ce parere aveti despre el?

2 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Laptopul e ok in pretul ala, dar problema e urmatoarea: asa cum a zis si cataalecs96, cel care il vinde nu are nici un calificativ pozitiv, deci e cam riscant sa cumperi de la el. Orienteaza spre alti vanzatori care sunt seriosi daca tot vrei sa cumperi de pe okazii.

Bafta in continuare. happy

| cataalecs96 a răspuns:

Leptopul arata bine dar cel care la pus in vanzare nu are nici un calificativ ca sa poti avea incredere in el