| papaderoma a întrebat:

Dau funda, am probleme cu internetul(RDS) cate o data, pornesc calculatorul, intru pe internet sau pe un joc online ceva imi merge timp de cateva secunde dupa aceea nu mai merge, dar nu imi apare ca mia picat netu, pur si simplu nu se mai incarca pentru cateva secunde, dupa aceea iar merge si dupa cateva secunde iar nu mai merge si tot asa. pls help

Răspuns Câştigător
| Andrei233 a răspuns:

Mda,se întampla des, şi nu numai la RDS.Suna-i şi spune-le problema ta.Nu e cine ştie ce problemă.Şi ei vor trimite pe cineva azi sau maine (cel târziu).