| EcStAsY_2736 a întrebat:

Help pls dau fundita am o problema cu netu mai exact cand pornesc calculatorul si intri pe net, sa zicem ca vreau sa dau click pe o imagine, si imi apare inca o pagina de internet pe langa aia, se fac 2 acolo in bara jos, intelegeti voi, si na nu am probleme, dupa un timp sa zic 10 min, daca intru sa dau pe o imagine automat incearca sa porneasca si a doua pagina in bara jos, arata ca se incarca si se sting amandoua paginile, sper sa intelegeti, care ma ajuta pls, dau si funda da help pls!

2 răspunsuri:
| dydydodox a răspuns:

Si eu am patit asa ceva...

si e foarte naspa...

se rezolva asta cu timpul

si eu am incercat sa fac tooooot posibilul sa nu mi se mai faca asa, dar intr-o zi am schimbat pagina de net ( adica din mozilla in google chrome, din google chrome in safari sau opera si tot asa) si nu mia mai facut asa ceva... poate ca pagina de net nu iti mai merge sau trebuie schimbata.

Incearca sa downloadezi GOOGLE CHROME pentru ca e foarte bun

Foarte muti utilizeaza aceasta pagina de net si nu se mai porneste 2 pagini.

Tu folosesti mozzila, nu?

poate de aia ti se porneste 2 pagini.

si mie tot la mozilla mi sa pornit asa, iar dupa ce mi-am downloadar Google Chrome nu mi sa mai facut as.

sper sa iti fi putut fi de ajutorhappy

fundita? plzbatting eyelashes

| EcStAsY_2736 explică:

Ideea e ca nu folosesc mozila, folosesc internet explorerstraight face, dar m-am gandit azi ca poate ar fi din cauza ca nu mai am spatiu in calculator, ca am mai vazut la preteni astfel de cazuri, nu li se pornea mozila ca nu aveau memorie, dar eu folosesc internet explorer si na...