| anonim_4396 a întrebat:

credeti ca ma puteti ajuta si pe mine? m-am hotarat sa sterg prin add/remove programs toate programele nefolositoare si care incarca memoria, dar se pare ca am sters si driverul de la internet sau asa ceva(marvell miniport driver) iar acum nu imi mai merge internetul. cum pot fac o noua conexiune? mentionez ca am downloadat de pe site-ul lor un alt program care sa il inlocuiasca pe cel vechi ( sn marvell yukon) dar nu merge. cred ca nu e compatibil cu sistemul de operare (xp) iar acum defiecare data cand pornesc calculatorul imi apare ceva cu dial-up connection....HELP, va rog!

5 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Incearca :
Cand porneste pc apesi f8 in continuu pana apare o lista
alegi last known good configuration
si dai ok.

| dd3 a răspuns (pentru stlucian):

Nu a merssad

| stlucian a răspuns (pentru dd3):

Aici citeste la codul 37: http://support.microsoft.com/kb/310123/ro

| Ax3LdeV a răspuns:

Start my computer click dreapta manage si semnul! iseamna ca nu poate citi driveru, da click pe el apoi enable daca apare cu semnul!

| dd3 a răspuns (pentru Ax3LdeV):

La network adapters apar 3 si am dat la primul, dar spune windoes cannot initialize the device for this hardware(code 37) si mai jos la device usage scrie ca e enabled. deci?