| AsafteiAndreiDaniel a întrebat:

DAU FUNDA! Buna ziua, am un telefon Motorola care functioneaza pe sistem Verizon. A fost resetat recent si acum nu mai merge internetul (3g) chiar daca il pornesc. spune ca e posibil sa fie o eroare de conectiune de la Orange sau de la verizon. ce pot face?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să mergi cu el la un service autorizat de telefonie mobilă pentru a vedea care este problema tehnică.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| 0000001 a răspuns:

Scuze nu te pot ajuta, vreau sa postez cat mai multe raspunsuri pentru a trece de rangul de junior.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru 0000001):

Bună.
Dacă tu crezi că poți ajuta în stilul că vrei să treci la rangul următor, ești "de calitate!".
Pa, pa.