| lordfire1998 a întrebat:

AM o problema mare cu internetul pe laptop, mai exact cu wifi.
Imi arata ca sunt conectat la wifi nici o problema scrie conectat acolo,,,nu apare nimic altceva,,,dar cand incerc sa accesez o pagina de browser imi spune ca nu am acces la internet,,,si internetul functioneaza pe telefon sau alte chestii,,,, pe alte lucruri merge,, e posibil sa fie ceva o configurare de nu merge?

1 răspuns:
| MrMr213 a răspuns:

Ori adaptorul wifi din laptop este stricat sau wifi-ul este stricat, mi-s-a intamplat!