| Wehrmacht a întrebat:

Dau funda celui care imi da un tutorial(daca se poate in romana dar nu vreau alte limbi in afara de romana si engleza) complet cu JavaScript. Dar sa fie explicat bine.

4 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Tu crezi că Java se învață așa în 2 pași și trei mișcări cu un tutorial? laughing ai mult de învățat.

| Wehrmacht explică (pentru 0rlando):

Crezi ca vine spiridusul sa imi bage totul in cap prin magie? Daca nu tutorial ceea ce include si cartile cum naiba sa il invat? Nu mai comenta aiurea.
Si e JavaScript nu Java.E o diferenta.

| 0rlando a răspuns (pentru Wehrmacht):

Uite aici tutorial Java Script http://www.w3schools.com/js/default.asp

| D9THC a răspuns:

Trimite-mi un mesaj cu id-ul de Y! m si te rezolv azi-maine