| ionel27ro a întrebat:

Dau funda celui care ma ajuta si pe mine sa instalez Adobe flash player.Ma duc la site lor dau sa instalez, astept putin si imi apare scris:nu se poate instala decat o instanta a acestei aplicatii.Ce sa fac pentru a instala Adobe flash player?

Răspuns Câştigător
| vladutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Pai descarca de aici: http://download.chip.eu/ro/Adobe-Flash-Player-11.5.502.110_80839.html e cel mai bun si nu tine descis nici un program/pagina pentru a se pute instala, funda?

| ionel27ro explică (pentru vladutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz):

Nu pot instala, am incercat.imi zice acelasi lucru si nu pot cedea mai nimic

9 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Incearca sa le instalezi offline de aici:
http://labsdownload.adobe.com/......win_ax.exe pentru Internet Explorer
http://labsdownload.adobe.com/......win_pi.exe pentru alte browsere de ex firefox

| ionel27ro explică (pentru al3xander):

Nu pot instala.imi zice acelasi lucru si nu pot cedea mai nimic

| bDaniel a răspuns:

Dai un restart la computer si pe urm intra din nou pe site lor si incearca sa vezi daca merge... Poate tu ai dat din greasala de 2 ori sa se intaleze si nu vezi prima fereastra a abode flash player!

| ionel27ro explică (pentru bDaniel):

Am incercat acelasi lucru imi spunema dispera rau de tot.nu pot vedea mai nimic pe internet explorer

| bDaniel a răspuns (pentru ionel27ro):

Incearca sa iti bagi alt browser daca ai decat internet explorerul eu cred ca tu ai versiunea Internet explorer no adds si ar fi bine daca stii sa dezactivezi optiunea aia

| vladutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Atunci... trebuie sa re instalezi PC-ul frate scuze...dar asta-i adevaraul

| iMagicDreams a răspuns:

Vezi cand instalezi Flash trebuie sa ai browser inchis... sau ce folosesti tu opera / chrome / mozilla

| ionel27ro explică (pentru iMagicDreams):

Tot la fel, am incercat.nu pot vedea nimic fara Adobe flash player