| DianaFP a întrebat:

Dau funda cui ma ajuta primul laughing Am windows 7 si inainte cand deschideam o fereastra imi aparea cu un efect anume... si in jurul mess-ului era un fel de umbra, iar bara de start era transparenta. Cand puneam mouse-ul pe bara de start de ex la google imi arata intr-un chenar ce aveam deschis. Sper ca ma puteti intelge... Dar cum pot sa fac inapoi? Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Black_Being_1991 a răspuns:

Ai aero peck dezactivat. dai click dreapta pe bara de start.>propetites...acol trebuie sa fie o casuta de bifat in care scrie ''use aero peck to preview the desktop.winking

| DianaFP explică (pentru Black_Being_1991):

Pai nu ma lasa sa dau bifez acolo...

| K0sti a răspuns (pentru DianaFP):

Pai nu te lasa ca ai probleme cu video! Acel "aero" tine de video. Vezi driverele video.

| DianaFP explică (pentru K0sti):

Mersi, dar am reusit sa rezolv happy

| K0sti a răspuns (pentru DianaFP):

Nu ai pentru ce!

7 răspunsuri:
| AlinnJe a răspuns:

Hehe nicio problema.
Te duci pe desktop, click drepta, Personalize si alegi aero theme.
Si gata, ai culoarea 32 biti la loc si totul a revenit.
Funda!