| PanteraNeagra1999 a întrebat:

Hei; o3
am o problema si sper ca ma puteti ajuta
mie la mozilla nu mai imi arata acea bara de sus cu tot ce am cautat..inainte cand deschideam mozilla intram direct pe google
acum nu mai pot :?

imi arata acel spatiu de cautare cu o lupa :?
si nici nu mai imi arata unde se descarc fisierele

help puppy dog eyes

1 răspuns:
| cqalin a răspuns:

Intri in obtiones, acolo sus in stanga unde iti pune firefox, de acolo setezi totul, pagina initiala, www.google.com, ce cautator vrei sa si si tot ceea ce vrei de la firefox.
Problema e ca ai instalat vreun program si nu ai anulat casutele bifate cu instalarea automata a barei bing, cautatorul bing sau asc sau oricare altul, asta se intampla cand instalam si nu citim ce ne mai baga peste ceea ce vrem.
daca vrei detalii anunta-ma si te pot ajuta pe privat in messenger cu detalii exacte pas cu pas:

q_alin pentru messenger