| byka23 a întrebat:

De ce nu pot sa vad pe You Tube (You need to upgrade your Adobe Flash Player to watch this video. )sau 220 imi spune ca versiunea de flash este veche. am instalat versiunea :Adobe Flash Player version 10.1, dar imi spune acelasi lucru.Cine ma poate ajuta?

3 răspunsuri:
| byka23 explică:

Am instalat deja de vreo 10 ori si de aici :Http://get.adobe.com/flashplayer/. tot nu merge

| icsulescu a răspuns:

Http://get.adobe.com/flashplayer/... instaleaza de aici Adobe Flash Player

| sweetdeea a răspuns:

Poate trebuie sa reinstalezi windows-ul aveam si eu o problema asemanatoare happy