| alexxx a întrebat:

Dau fundahappy deci ce pot face. mi-am instalat vreo 5 cs-source diferite la toate cand incerca sa intru pe un server imi zice pls restart the game si ca nu e compatibil

4 răspunsuri:
| Fan7a a răspuns:

Daca zice asa ceva poti a iei si 200 CS SOURCE deci nu ai placa video buna. iti spun eu sa nu te apuci oricum ca nu e chiar ce sti ce si nu prea sunt romani... daca joci cu booti

| Dragoselgwns a răspuns:

Daca te uiti in stanga la server scrie counter-strike si nu scrie counter-strike source. Tu vrei sa te conectezi pe un server de cs 1. 6 si nu merge trebuie sa iti iei counter-strike source original ca pe non-steam nu merge sa te conectezi pe nici un server fara sa il patchuiest pentru non-steam funda?

| Whywho a răspuns:

Copiezi jocu in alta parte sau daca nu merge ia-ti cs normal ca e cel mai bun carbon vs1v. 5 parca

| DanTanase a răspuns:

Am avut si eu ceva problema cu un cs... poate sa fie de la placa video, ram sau windows. Pur si simplu nu se inghit cu jocul