| alexxx a întrebat:

Dau fundahappy deci nu stiu ce are cs-ul de nu imi mai merge pe 32 biti. mie blocat nu ma lasa. aveam instalat WCG gui, am instalat pgl gui 3.3 dar tot asa.am schimbat si rezolutia am pus is pe open gl (imi era pe D3D) dar tot asa.pls ajutor

2 răspunsuri:
| alexmatei a răspuns:

Incearca sa instalezi din nou... funda?

| Andrey_1842 a răspuns:

Daca joci faca gui iti poti alege ce biti vrei, deoarece orice gui e facut sa manance cat mai putine resurse, de aceea nu pun cei de la gui 32 biti, ci doar 16.