| MariuS88c a întrebat:

Salut tuturor, am un laptop Lenovo g500 si ma joc un joc numit Cs go, dar pana acum merge totul bine pe low si very low cu 30-60 FPS-URI dar acum de duminica seara merge sacadat tot timpul si cu 10-30 FPS, de ce? Menționez ca am un Windows 7 ultimate pe 64 de biti pe care l-am instalat vinerea aceasta, înainte aveam unul lafel dar pe 32 de biti, dar pe urma vineri seara sa blocat tot laptopul asa ca l-am reinstalat tot de la început lafel. Cerințele jocului laptopul le îndeplinește foarte lejer. Astăzi chiar si pe net sa blocat etc...( pe scurt nu mai merge ). Vreau sa știu ce sa întâmplat cu laptopul pe care il știam!?!
Ce sa fac cu el?
Dau funda celui care ma ajuta repede!

2 răspunsuri:
| Cristi9025 a răspuns:

Exixta programe care se instaleaza singure. Sunt cele care tot fac reclame la chestii si alea ocupa mult spatiu. Acele programe se instaleaza in Local Disc C:. E si cu cat ai mai multe programe pe disc C se misca si PC-ul mai greu. Recomand antivirus!

| rapidistii23 a răspuns:

SWEET! I just got a free Minecraft card code at http://minecraftcode.me/